1. Dziś w ostatnia niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.00 udamy się pod figurę Chrystusa Króla obok LO, gdzie na nowo zawierzymy siebie, rodziny, parafię, nasze miasto, Ojczyznę Chrystusowi Królowi Wszechświata.
  2. Dzisiaj w naszej diecezji rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma św. w rodzinach oraz indywidualnie. Zachęcamy też do rozważania słowa Bożego w Kręgu Biblijnym. Chętnych zapraszamy w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej do oratorium.
  3. Jutro w liturgii wspominamy św. Cecylię, dz. i m. – patronkę śpiewu kościelnego, zaś w środę świętych męczenników wietnamskich Andrzeja, kapł. i Towarzyszy.
  4. Przez cały tydzień o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na modlitwę w o uzdrowienie.
  6. W sobotę do naszego sanktuarium przybędą z pielgrzymką grupy o. Pio z całej diecezji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 – modlitwą i konferencją. O godz. 12.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza. O godz. 13.00 – poczęstunek w oratorium i zakończenie koronką do Bożego miłosierdzia.
  7. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.
  8. W przyszłą niedziele podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy przeżywać ceremonię udzielenia stopni ministranckich: kandydata, choralisty, światła i ołtarza. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo, dziadków do wspólnej modlitwy, aby ministranci z wiarą i miłością służyli przy ołtarzu Pańskim. Zachęcamy chłopców ze szkoły podstawowej do włączenia się w grupę ministrantów.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przed kościołem. „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się” i „Niedziela”.
  10. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
  11. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia 8A kl. 5-8 i 8B kl. 1-4, którzy posprzątali kościół w ubiegłym tygodniu. Prosimy, aby poniedziałek po Mszy św. wieczornej  troskę o kościół podjęli mieszkańcy ul. Tysiąclecia 8B kl. 5,6,7, zaś w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy mieszkańców z ul. Tysiąclecia 8C.