1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek – święto Św. Łukasza Ew. W tym dniu naszą modlitwą obejmiemy pracowników Służby Zdrowia, którzy obchodzą swoje patronalne święto; w środę – św. Jana Kantego, kapł.; w piątek – święto, Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.

  2. We wtorek 19 października o godz. 18.00 – Msza św. wotywna o św. Józefie, której będzie przewodniczył ks. dr Michał Grochowina z Sandomierza. Zapraszam do wspólnej modlitwy parafian i gości, a szczególnie proszę o obecność Bractwo Św. Józefa, służbę liturgiczną i scholę.

  3. W kolejną niedzielę rozpoczynamy Tydzień misyjny.

  4. Każdego dnia o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej w oratorium – próba chóru.

  6. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodszej i scholi w sobotę o godz. 10.00.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”

  8. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.

  9. Dziękujemy tym mieszkańcom z ulic Rzeszowskiej blok 4C i Polnej, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Torowej, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Dworcowej i Kolejowej.