1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne: w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, kapł; w piątek – św. Teresę z Avila, dz. dK;
 2. W sobotę z racji wspomnienia św. Jadwigi Śląskiej w naszej parafii przypada odpust. Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.30, o godz. 10.30 – suma, na którą zapraszamy wszystkich parafian i miłych gości, wspólnoty, a zwłaszcza wspólnotę Matek w modlitwie, Bractwo Św. Józefa, służbę liturgiczną. Wieczorem – Msza św. o godz. 18.00.
 3. Każdego dnia o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na „Wieczór uwielbienia”, który poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
 5. Uczniów klas VI, VII i VIII zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na „Wieczór Uwielbienia” .
 6. W środę o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem Rodziny Radia Maryja.
 7. W czwartek o godz. 17.00 przy figurze Chrystusa Króla – koronka do Miłosierdzia Bożego.
 8. W piątek przypada „Dzień Dziecka Utraconego”. Na Mszy św. o godz. 18.00 złożymy naszą szczerą pamięć i modlitwę za dzieci zmarłe przed urodzeniem oraz za te, które przedwcześnie zakończyły bieg życia ziemskiego oraz za ich rodziców o umocnienie wiary i nadziei.
 9. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” zapraszają na inscenizację słowno-muzyczną „Nie lękajcie się być świętymi” poświęconą św. Janowi Pawłowi II i bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu, która odbędzie się w czwartek – 14 października o godz. 16.30 w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku.
 10. We wtorek po Mszy św. wieczornej w oratorium – próba chóru.
 11. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
 12. Dzisiaj z racji XXI „Dzień Papieski” zbierane są ofiary do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która finansuje stypendia dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin.
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”
 14. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
 15. Dziękujemy tym mieszkańcom z ul. Rzeszowskiej bloki 4A i 4B, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Rzeszowskiej blok nr 4C, zaś w piątek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Polnej i Gisgesa.