1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek –św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dz., w czwartek – NMP Różańcowej, w piątek – w sobotę – bł. Wincentego Kadłubka, b. – Patrona diecezji.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej – „Godzina Święta”, którą poprowadzi Straż Honorowa NSPJ.
 3. Każdego dnia o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Nabożeństwa prowadzą wspólnoty parafialne, dzieci i młodzież wg grafiku, który jest wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła.
 4. Dzisiaj o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla KŻR.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej w oratorium – próba chóru.
 6. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej. W sobotę o godz. 10.00 – spotkanie oazy młodszej i scholi.
 7. Msza św. z udziałem Rodziny bł. Edmunda - 7. października w czwartek o godz. 18 Spotkanie wspólnoty w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 w domu sióstr.
 8. W najbliższą sobotę młodzież i dzieci na czele z ks. Janem i s. Barbarą udadzą się w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę, aby modlić się o ducha wiary w naszych rodzinach. Zachęcamy uczestników do wcześniejszej spowiedzi św. Zbiórka pielgrzymów przed kościołem o godz. 6.00
 9. W kolejną niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 – poświęcenie różańców dzieciom kl. III.
 10. Za tydzień będziemy obchodzić XXI „Dzień Papieski”. Jak co roku będą zbierane ofiary do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która finansuje stypendia dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”
 12. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
 13. Dziękujemy tym mieszkańcom z ul. Rzeszowskiej bloki 2B i 4, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Rzeszowskiej blok nr 4A, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Rzeszowskiej blok nr 4B.