1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek – świętych męczenników koreańskich: Andrzeja Kim Taegon, kapł., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy ., we wtorek – święto św. Mateusza Ap. i Ew., w czwartek – św. Pio z Pietrelciny, kapł.,
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej w oratorium – próba chóru.
  3. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. z udziałem grupy św. O. Pio.
  4. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej. W sobotę o godz. 10.00 – spotkanie oazy młodszej i scholi.
  5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie.
  6. W kolejną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. VI, VII i VIII, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W kolejną niedzielę o godz. 12.00 – Msza św. jubileuszowa ks. Jerzego Sokołowskiego, który przed laty w naszej parafii odbywał praktykę diakońską .
  8. 02 października (sobota) – odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Gorzyc. Wyjazd o ok. 8.30 autokarem. Zachęcam Siostry i Braci z Róż Różańcowych do zapisywania się na pielgrzymkę w zakrystii.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Gość Extra” poświęcony bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.
  10. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
  11. Dziękujemy tym mieszkańcom z Pl. Wolności oraz z ul. PCK i Rzeszowskiej – domy jednorodzinne, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Rzeszowskiej blok nr 2, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Rzeszowskiej blok 2A.