1. W środę obchodzimy święto Narodzenia NMP (MB Siewnej).
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego. Spotkanie Wspólnoty - w kolejną niedzielę o godz. 15.00 w Domu Sióstr.
  3. W środę o godz. 18.00 – Msza św. w intencji pielgrzymów Rodziny RM na Jasną Górę.
  4. W czwartek o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem Domowego Kościoła.
  5. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
  6. W najbliższą sobotę 11 września w naszym sanktuarium Św. Józefa, Opiekuna Rodzin będziemy gościć mężczyzn, którzy przybędą wraz z kapłanami w ramach II Diecezjalnej Pielgrzymki Mężczyzn. Program godz. 10.00 - Nabożeństwo do Św. Józefa, konferencja, o godz. 12.00 - Msza św., a po niej poczęstunek na placu plebańskim. Zapraszamy również mężczyzn z naszej parafii i całego Niska. Proszę o jak najliczniejszą obecność Bractwa Św. Józefa, służby liturgicznej i scholi.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  8. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
  9. Dziękujemy tym mieszkańcom z ulicy Piłsudskiego, Legutki i Pl. Wolności 1 - kl. 1,2,3, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Wolności nr 1-40, zaś w piątek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30 prosimy mieszkańców z ul. Wolności nr 41 do końca.