1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy następujące wspomnienia: w poniedziałek – Św. Alozjego Gonzagi.; w czwartek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

  2. W czwartek o godz. 18.00 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół na terenie naszej parafii. Zapraszamy także dyrekcje, nauczycieli i rodziców.

  3. Dzieci i młodzież zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty w środę i czwartek od godz. 17.30.

  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

  5. Dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. została zniesiona. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta „nakazane”.

  6. Do końca czerwca o godz. 17.30 – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  7. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.

  8. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd spod sanktuarium 11lipca o godz. 4.00. Koszt 50 zł. Zapisy po Mszy św. w zakrystii i pod numerem telefonu, który zamieszczony jest na ogłoszeniach przed kościołem.

  9. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i dwumiesięcznik ewangelizacyjny „Miłujcie się”.

  10. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.

  11. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia blok 8E kl. 6,7,8,9,10 oraz mieszkańcom ulic: Sandomierskiej i Krętej, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Kilińskiego nr 1-30, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Kilińskiego od nr 31 do końca.