1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Michała Kozala, b. m.; w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, z.
 1. Przez cały czerwiec o godz. 17.30 – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 1. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
 1. W poniedziałek (14 czerwca) o godz. 17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia przy figurze Chrystusa Króla.
 1. W najbliższą sobotę w katedrze sandomierskiej pięciu diakonów przyjmie święcenia kapłańskie z rąk ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza. W naszej modlitwie polecajmy ich jak i Ks. Biskupa, który w tym dniu obchodzi kolejną rocznicę święceń, prosząc dla nich o dar Bożego błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej.
 1. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd spod sanktuarium 11lipca o godz. 4.00. Koszt 50 zł. Zapisy po Mszy św. w zakrystii i pod numerem telefonu, który zamieszczony jest na ogłoszeniach przed kościołem.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci i młodzieży wyjeżdżających do Karpacza odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.30 w Oratorium Św. Józefa.

 2. Dzieci i młodzież mogą skorzystać z rekolekcji wakacyjnych organizowanych w różnym czasie i miejscu przez Ruch Światło-Życie. Szczegóły na plakacie na stronie internetowej parafii.
 1. Dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych: oazy, scholi, ministrantów, kandydatów na ministrantów zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 na wspólne zakończenie roku formacyjnego przy wspólnej zabawie i grillu.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i dwumiesięcznik ewangelizacyjny „Miłujcie się”.
 1. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
 1. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia blok 8E kl. 1,2,3,4,5 oraz rodzicom dzieci kl. III, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8E kl. 6,7,8,9,10, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej i Krętej.