1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 2. Przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30 – nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Do czwartku na godz. 17.30 zapraszamy na procesję eucharystyczną. Prosimy szczególnie dzieci kl. III, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i dzieci kl. IV, które świętowały rocznicę. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała – błogosławieństwo dzieci, poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.
 4. We wtorek przypada wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
 5. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów, a także patronalne święto Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu Wspólnota poprowadzi adorację przebłagalno-wynagradzającą w godz. 16.00 – 17.00.
 6. W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu tj. 12 czerwca przypada 22 rocznica wizyty apostolskiej św. Jana Pawła II w Sandomierzu.
 7. Msza św. z udziałem Rodziny bł. Edmunda - w poniedziałek o godz. 18.00 Spotkanie wspólnoty w domu Sióstr w następną niedzielę (13 czerwca) o godz. 15.00. Ogłoszenie Matki Generalnej - czytaj poniżej…
 8. W poniedziałek na godz. 17.30 zapraszamy wszystkich ministrantów (począwszy od kl. III) i lektorów. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka.
 9. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na „Wieczór Uwielbienia”, który poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
 10. W środę o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem Rodziny Radia Maryja, w intencji dziękczynnej: w 50 r. święceń kapłańskich ks. kan. Franciszka Greli.
 11. W kolejną niedzielę podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 13.00 – ośmioro dzieci kl. III przystąpi do pierwszej Komunii św. Próby dla tych dzieci odbędą się w środę i piątek po Mszy św. wieczornej, zaś spowiedź św. w sobotę o godz. 8.30.
 12. Młodzież i dzieci zachęcamy do wyjazdów wakacyjnych w ramach Ruchu Światło-Życie. Szczegóły na plakacie na stronie internetowej parafii. Zapisy u księży.
 13. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd spod sanktuarium 11lipca o godz. 4.00. Koszt 50 zł. Zapisy w biurze RM w każdą środę w godz.17.00 -17.30  i pod numerem telefonu, który zamieszczony jest na ogłoszeniach przed kościołem.
 14. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i dwumiesięcznik ewangelizacyjny „Miłujcie się”.
 15. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
 16. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia blok 8D kl. 5,6,7,8,9 oraz rodzicom dzieci kl. IV, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8E kl. 1,2,3,4,5,zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy rodziców dzieci kl. III, które przystąpią do I Komunii św.