1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Mari Panny, które odprawiane jest codziennie o godz. 17.30.
  2. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
  3. W środę – 19 maja o godz. 17.45 – nabożeństwo do Św. Józefa, a po nim Msza Św., której będzie przewodniczył ks. Szymon Brodowski, ojciec duchowny alumnów w WSD w Sandomierzu. Zapraszam szczególnie Bractwo Św. Józefa, służbę liturgiczną i scholę. Msza św. będzie transmitowana przez media diecezjalne (You Tube i Facebook).
  4. W czwartek – 20 maja o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży kl. 8 oraz próba przed bierzmowaniem.
  5. W sobotę w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00. Uwielbienie poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
  6. W kolejną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i jednocześnie zakończenie Okresu Wielkanocnego. 
  7. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i dwumiesięcznik ewangelizacyjny „Miłujcie się”.
  8.  „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium. 
  9. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia blok 8A kl.: 5,6,7,8 i 8B kl. 1,2,3,4, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8B kl.: 5,6,7, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8C kl.: 1,2,3,4.