1. Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 13.30 – kilkanaścioro dzieci kl. 3 przystąpi do pierwszej Komunii św. Dziękuję ks. Zbigniewowi i rodzicom dzieci za trud przygotowania ich do tej uroczystości, tj.: katechizację, wspólną modlitwę, próby przed uroczystością, przygotowanie świątyni i „dar ołtarza”. Przez najbliższy tzw. „Biały Tydzień” zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a następnie na Mszę Św.
  2. W piątek obchodzimy Święto Św. Macieja Ap. W kolejną niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo majowe, które odprawiane jest o godz. 17.30.
  4. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
  5. 26 maja (środa) podczas Mszy Św. o godz. 18.00 młodzież kl. 8 przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Edwarda Frankowskiego. W związku z tym w środę na godz. 18.30 zapraszamy młodzież kl. 8 wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne i pierwszą próbę.
  6. We wtorek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na „Godzinę uwielbienia”, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
  7. W środę o godz. 18.00 - Msza Św. z udziałem Rodziny Radia Maryja.
  8. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  9. Taca z dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na cele remontowe. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszego sanktuarium.
  10. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Tysiąclecia blok 8A kl.: 1,2,3,4, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8A kl.: 5,6,7,8, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Tysiąclecia blok 8B kl.: 1,2,3,4.