1. IV niedzielą wielkanocną rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. W czwartek przypada Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dz., DK., Patronki Europy.
  3. W sobotę 1 maja w naszym Sanktuarium przypada Święto Św. Józefa, Rzemieślnika. Msze Św. zostaną odprawione o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. o godz.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.15 – nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi SHNSNMP, a po nim odśpiewamy Litanię loretańską ku czci NMP.
  5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w następnym tygodniu. Szczegółowe informacje zostaną podane za tydzień.
  6. W najbliższą środę 28 kwietnia zapraszamy tegorocznych maturzystów na wspólną modlitwę dziękczynną za czas edukacji w szkole średniej z prośbą o pomyślność w egzaminach maturalnych. Modlitwę rozpoczniemy nabożeństwem do Św. Józefa o godz. 17.45, a następnie o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza Św. dziękczynna.
  7. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  8. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby parafii.
  9. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Paderewskiego, 3 Maja, Mickiewicza, Sandomierskiej i Głowackiego, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Daszyńskiego, Tysiąclecia – domy jednorodzinne i Przemysłowej, zaś w piątek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców ul. Fredry i Krasickiego.