1. Dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Po Mszach św. - ofiary złożone do puszki zostaną przeznaczone na potrzeby Caritas.
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla KŻR.
  3. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej – „Godzina Uwielbienia”, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
  5. W środę o godz. 18.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny (RM).
  6. W czwartek o godz. 18.00 – Msza św. w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Lotniczej pod Smoleńskiem, zamówiona przez Władze Powiatu Niżańskiego.
  7. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Gość Extra” – o Św. Józefie i dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  8. Taca z dzisiejszej II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  9. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Polnej, Gisgesa i Torowej, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła w poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Dworcowej i Kolejowej, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Szopena.