1. Zakończyliśmy obchód Triduum Paschalnego – pamiątki najważniejszych wydarzeń naszej wiary. Pragnę złożyć podziękowanie tym, którzy zbierali się w tym czasie na wspólną modlitwę, czy łączyli się z nami duchowo, a zwłaszcza tym, którzy poprzez posługę przyczynili się do tego, że uroczyściej przeżyliśmy ten święty czas. Dziękuję za posługę współbraciom kapłanom, siostrom zakonnym, służbie liturgicznej – ministrantom, lektorom, scholi, panu organiście. Siostrze Scholastyce oraz kilku paniom i panom dziękuję za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i dekoracje. Za wszelkie pozostawione dobro składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Przez cały tydzień trwa oktawa wielkanocna dlatego w piątek post nie obowiązuje.
  3. Najbliższa - druga niedziela wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary złożone do puszki zostaną przeznaczone na potrzeby Caritas.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.
  6. Dziękujemy tym mieszkańcom ul. Rzeszowskiej nr 4B i 4C, którzy zatroszczyli się o porządek w kościele w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania kościoła we wtorek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców z ul. Polnej i Gisgesa, zaś w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Torowej.